Čeština English
QLogistics je držitelem certifikátu ISO 9001:2008

Q Logistics, s.r.o.
 

Q Logistics, s.r.o. je specializovaná logistická společnost s dlouholetými zkušenostmi. Spolupracujeme s mnoha partnery po celé Evropě a jsme výrazně zaměřeni na evropský trh.

Naše sídlo je v České republice a na díky našim partnerům v celé Evropě a máme zkušenosti ze všech evropských zemí a pobaltských republik. Můžeme Vám nabídnout kompletní balík služeb - od celního odbavení na vstupu až po distribuci mezinárodní dopravy. Vše z jednoho místa, bez dalších smluv s jinými společnostmi.

Naše sídlo se nachází v samém srdci Evropy. QLogistics zajišťuje přepravu kamiony do destinací po celé Evropě. Vystupujeme jako zasílatel a transportem zásilek po silnici udržujeme nízké náklady. Zasílatel je důležitou součástí každého dodavatelského řetězce, proto může QLogistics poskytnout veškeré služby, které potřebujete při dopravě nákladu. Můžeme vyzvednout a předat zásilku, čímž se minimalizuje čas dopravy a sníží se náklady.

Nabízíme komplexní řadu služeb a můžeme zpracovávat opakované nákladní zásilky, poskytujeme celní odbavení, spedici letecké nákladní dopravy a jiné služby, které potřebujete.

Pro více informací o službách, které poskytujeme, nás prosím  kontaktujte [(+420) 545 423 650]  nebo nám
 napište [qlogisticsqlogistics.cz].

 
QLogistics je členem organizací     IFA SSLCZECH